logo small

İnsan kaynakları yönetimi ve endüstriyel ilişkiler danışmanlığı alanında 30/06/2014 tarihinden itibaren faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 25/06/2014 tarih ve 94885 sayılı kara uyarınca yetkilendirilmiş İşkur Özel İstihdam ofisiyiz.

Dakka Danışmanlık, istihdam çözümleri konusunda yurtiçi ve yurtdışı global tecrübesiyle, endüstriyel ilişkiler yönetimi, bireysel ve kurumsal hizmetler olarak, çok uluslu endüstri kuruluşları, holdingler ve kobilere hizmet vermektedir.

İşkur Özel İstihdam Büroları yönetmeliği kapsamında işverenin ihtiyacı olan işgücünü, devletin denetiminde, istidamın geliştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla, işverenlerin ihtiyacına yönelik seçme işleminin yapılması, gerekli belgelendirmelerin tamamlanarak işe yerleştirme işlemlerinin sonuçlandırılmasını sağlamak amacı ile faaliyetlerini yürütmektedir...

Kuruluşumuz ayrıca işverenlere yönelik istihdama yönelik teşviklerin kullanımında da destek olmaktadır.

İşletmelerin işgücü sağlamaktaki zorlukları ve çalışanlara ayırdıkları zamanı asıl olan kendi işlerinde değerlendirmeleri bakımından işletme içindeki periyodik olarak yapılması gereken imalat ve hizmete uyarlı işleri Dakka Danışmanlık & Dakka Kariyer olarak üstlenerek işverenin SGK, vergi, performans, mesleki bilgilendirme gibi zaman kaybına neden olan ve üretim aksamasına neden olacak maddi zararlarının önüne geçmek için bu görevi hukuki zemin içerisinde yüklenmeyi taahhüt eder.

Misyonumuz

Kaliteyi ön planda tutarak sektörün ihtiyacı olan insan kaynağını eğiterek istihdama kazandırmak, çalışanlara yönelik verimliliğin artırılması konusunda eğitimin tamamlanmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sektörde en iyi hizmeti vermek ve bu alanda aranan mesleki eğitim kuruluşu olmak, danışmanlığı işverenin sorunlarını çözecek şekilde sağlamak

© 2014 - 2019 Dakka Danışmanlık. All Rights Reserved. Designed By Sordesign.com